Афиша

"Зірки українського цирку"

Грандіозне циркове шоу з різноманітною та феєричною програмою.
Цирк - це місце, де в магічному колі сучасне життя перетворюється на казку. Де дорослі відчувають дитинство, а діти мають нагоду стати дорослішими.

Смілива гімнастка на "Трапеції " Юлія Малежик не залишить байдужними глядачів виконанням небезпечних трюків. Номер "Оригінальний жонгляж кубиками" у виконанні Богдана Носаченка зачарує професіоналізмом і швидкістю. Номер "Змішана група тварин" під керівництвом Павла Бахчевана, який буде особливо цікавий нашим маленьким глядачам. Головні герої номеру: носухи, дикобраз, коза, собачки, павич, півень, сокіл, свиня, мавпа та інші тварини.

Високий професіоналізм та майстерність продемонструють "Акробати на шестах" під керівництвом володаря призу "Золотий клоун" на Міжнародному фестивалі в «Монте-Карло», дипломанта Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» Заслуженого артиста України Юрія Дробота. Кумедні джигіти в номері "Мавпочки на поні" вразять глядачів запальним грузинським темпераментом, а приборкати зможе тільки дресирувальниця - Тетяна Шакурова. Повітряна гімнастка в "Тіссю" Настасія Кримська приємно здивує своєю грайливою дівочою манерою. Груповий жонгляж в сучасних традиціях з молодіжним неочікуваним виконанням під керівництвом Євгенія Пахаловича. Цариця Клеопатра з номером "Верблюди Єгипетської пустелі" під керівництвом дресирувальниці Тетяни Шакурової. Художньо-акробатичний дует у виконанні братів близнюків Андрія та Віталія Микитенків, які нещодавно повернулися з Африканської відпустки.

Запропонують заспівати душевні українські пісні музичні ексцентрики Наталія та Анатолій Кримські. Артисти, які продемонструють класику жанру в номері "Еквілібристи на першах" під керівництвом Юрія Дробота. Переможець міжнародного фестивалю в Китаї - неперевершена гімнастка Наталія Кримська з номером "Біла птаха над звуками війни" подарує кожному натхнення і віру в добро. Веселий номер "Дресировані собаки " під керівництвом Юрія Богатирьова. Весь вечір на манежі інтелегентні улюбленці публіки, призери Міжнародного циркового фестивалю в Китаї, призери "Хрустального клоуна" в Польщі клоуни - ексцентрики "Crazy Family".

Ведучі програми - Наталія Єрмакова та Денис Михайленко.