МІСТИЧНА КРАЇНА

«МІСТИЧНА КРАЇНА»

з 27 січня до 25 лютого у Криворізькому державному цирку.

Криворізький державний цирк презентує вперше національну циркову програму «Містична Країна».

Це не звичайна програма, а циркова вистава, де різноманітні жанри циркового мистецтва пов’язані однією сюжетною лінією.

Головні герої – британські туристи (клоунське тріо «Маріпоса»), які приїхали до сучасної України знайомитись зі звичаями та культурою нашого народу, тому сміх і гарний настрій вам гарантований.

У програмі ви побачите веселих, спритних акробатів на батуті, козака, який жонглює утримуючи 11-метровий перш на голові.

Важливе місце у програмі займає і вічна тема кохання (повітряна гімнастка на полотнах) і ворожіння дівчат про весілля у ніч на Івана Купала.

Нестримну веселість, дотепність і сміливість вам продемонструють еквілібристи на першах у номері «На вулиці» .

Свою силу і вправність продемонструють юні артисти у жанрі силовий жонгляж з гирями учасники телешоу «Україна має талант». Подарує глядачам яскраві емоції політ на ременях повітряного гімнаста та цікава оригінальна робота артиста з колесом Сіра.

Також у програмі приймають участь дресировані тварини, тому малеча не буде сумувати. А козацькі розваги на Хортиці продемонструють акробати на підкидних дошках та кіно – акробатичний ансамбль « Вершники України». Багато танців, яскраві костюми, багато артистів у манежі.

А творчий задум та постановку здійснила заслужений діяч мистецтв України Зоя Кавац, за що була відзначена, особисто, міністром культури України.

Дітям до 5 років вхід безкоштовний при наявності свідоцтва (без надання окремого місця), дітям старше 5 років потрібно купувати повний квиток.