MAGIC CIRCUS SHOW

з 28 квітня у Криворізькому державному цирку.
Починає свої гастролі програма «MAGIC CIRCUS SHOW»
ПРИСВЯЧЕНА 250 РІЧЧУ ЗАСНУВАННЯ СУЧАСНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЦИРКУ
Чудеса на світі існують. І це вам доведуть майстри чарівної містерії, які змогли здивувати весь світ і зараз вони здивують не тільки маленького, але і дорослого криворізького глядача.
Це справжнє циркове шоу, де акробати і гімнасти, велофігуристи і еквілібристи, справжній маг Туйчі Хан та дресирувальники з безліччю тварин, які здивують навіть найбільш вибагливих глядачів.
В програмі:
 Повітряна гімнастка в кільці Оксана Харченко
 Гімнасти на першах під керівництвом Андрія Щьокіна
 Сергій та Марина Балі фіналісти телепроекту «Україна має талант»
 “Star Fly”– лауреати міжнародних циркових фестивалів в Італії, Іспанії, Китаї, Угорщині, Польщі, володарі бронзового клоуна найпрестижнішому 36- му Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло, Гімнасти на турніках під керівництвом Ігоря БАЙБАКА
 Туйчі ХАН – Золотий призер міжнародного фестивалю мистецтв в Кореї, лауреат міжнародних конкурсів ілюзіоністів в Німеччині. В його виконанні ви побачите найнебезпечніший трюк ГАРРІ ГУДІНІ.
 У дресирувальника Володимира Городецький дев’ять яскравих папуг, в тому числі какаду, ара та навіть один тукан, проробляють неймовірні трюки, смішать глядачів і дивують своєю кмітливістю і витримкою –
 Змішана група тварин під керівництвом Павла Бахчевана – лисиці, скунси, дикобрази,павич, кролики, собаки, песець, козел, кури, носухи, мавпи, та багато інших.
І, звичайно ж, яке циркове шоу, без улюбленців дітвори – клоунів. «МІСТЕР І МІССІС БРАУН» над жартами і витівками цього дуету регочуть всі так, що животи болять ще довго.
ПОСПІШАЙТЕ на грандіозну циркову виставу «MAGIC CIRCUS SHOW»!
Білети можна придбати:
• на сайті цирку kr-circus.info,
• на сайте bosa.in.ua,
• в касах циру.
Дітям до 5 років вхід безкоштовний при наявності свідоцтва (без надання окремого місця), дітям старше 5 років потрібно купувати повний квиток.